O nas

Przejrzystość, prostota i uczciwość

- to dzięki tym cechom zapewniamy naszym klientom zwrot z inwestycji w nasze studio.

Jako zespół specjalistów podejmujemy się już od ponad 10 lat ciekawych wyzwań. Wszystkie pomysły naszych klientów dokładnie analizujemy i kształtujemy je w pełni dopracowane, unikalne produkty

Wierzymy, że dobra współpraca opiera się przede wszystkim na zaufaniu, dlatego konsultujemy dokładnie wszystkie elementy dotyczące realizacji zlecenia. Ponieważ my nie dostarczamy tylko projektów, my realizujemy Twoje wizje.

Kamac w liczbach

Ponad 10

lat na rynku.

Ponad 180

klientów.

Ponad 210

wdrożeń www.

Jak działamy

Przed przystąpieniem do tworzenia, staramy się w jak największym stopniu zrozumieć Twój cel, Twoją markę oraz mieć zarys całej branży, w której prosperujesz. Po dokładnej analizie i opracowaniu strategii rozpoczynamy prace kreatywne, dzięki którym stworzymy produkt przemawiający do odbiorców i usprawniający Twój biznes.

Następnie wdrożymy projekt według standardów, tak że Twój serwis będzie szybki, bezpieczny przyjazny dla użytkownika i przede wszystkim będzie wyglądać atrakcyjne na wiodących przeglądarkach internetowych oraz na urządzeniach mobilnych.

Cały proces przeprowadzimy starannie i według wspólnie omówionego planu.

Podsumowując - projektujemy i opracowujemy serwisy, sklepy internetowe i aplikacje mobilne dla klientów z całego spektrum biznesowego.

Jeśli potrzebujesz starannie wykonanej usługi, zapraszamy do współpracy :)

  • analiza projektu czyli kim są Twoi odbiorcy, konkurencja, trendy...
  • planowanie i strategia razem określamy cele, tworzymy wstępne koncepcje i definiujemy kamienie milowe.
  • projektowanie graficzne - UI/UX kreujemy, wymyślamy, prototypujemy, tworzymy makiety... by uzyskać satysfakcjonujący projekt.
  • implementacja rozwiązań deweloperskich prace deweloperskie, frontend, backend, analiza kodu i przy okazji szkolimy Klienta z obsługi systemu.
  • testowanie testy funkcjonalne, wydajnościowe, użyteczności, crossbrowser itd.
  • wdrożenie no to jesteśmy już online, czyli na tzw. produkcji :)
  • udoskonalenie na podstawie informacji zwrotnej Twoich odbiorców wprowadzamy udoskonalenia.